Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

PIILU TIISERIT: Kas vaim on valmis? "Rakett69" alustab taas ja sel hooajal on saade dramaatilisem kui kunagi varem!PIILU TIISERIT: Kas vaim on valmis? "Rakett69" alustab taas ja sel hooajal on saade dramaatilisem kui kunagi varem!
Rakett69

Ahhaa keskuse uksed on taas valla kõigile, kel soov pääseda Rakett69 pardale. Kuuendat korda startiv teadussõu on seekord dramaatilisem kui kunagi varem, sest nii palju kandidaate ei ole kunagi varem ühekorraga saatesse pürginud. Nii juhtubki, et osa kandidaate ei pääsegi kaamerate ette vaid praagitakse kohtunike küsimuste risttules enne stuudiovooru välja ja saadetakse koju. Need, kes stuudiosse pääsevad, peavad aja peale lahendama ridamisi ülesandeid. Saatesse pääseb vaid 15 õnnelikku. Piilu esimese saate tiiserit!

Kes need õnnelikud tänavu on? See selgub juba nädala pärast, 9. jaanuaril kell 19:35 Rakett69 avasaates, ETV-s.

Tänavustele võistlejatele saab kaasa elada ka Noorte Hääle vahendusel! Püsige lainel, sest tulemas on palju põnevat: uurime, mis on saanud varasemate hooaegade võitjatest; kajastame saates toimuvat; tutvume uue hooaja osalistega ning kes teab, ehk paneme mõnele teadustrikile ka ise käe külge!

Rakett69 saatejuhiks on Aigar Vaigu ning kohtunikeks PhD Mart Noorma, PhD Riin Tamm, PhD Heli Lukner.

"Rakett69" on 2011. aasta jaanuaris ETV-s alustanud saatesari, mille eesmärgiks on üles leida Eesti tulevased teadlased. Peaauhinnaks on 10 000 € suurune stipendium.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare