Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Sind huvitab ettevõtlus ja õpilasfirma asutamine?Sind huvitab ettevõtlus ja õpilasfirma asutamine?
Youth Empowered

Kas oled mõelnud ettevõtjaks hakkamisest, unistad rahvusvahelisest karjäärist suurfirmas või küpseb just Sinu peas järgmine ainulaadne äriidee start-up ettevõtte asutamiseks?

Youth Empowered Eesti on õppesari, mis on mõeldud ettevõtlusest ja õpilasfirma loomisest huvitatud noortele ja mis toetab koostöös Garage48-ga Junior Achievementi õpilasfirma programmi. Kutsume kõiki 15- kuni 20-aastaseid ettevõtlikke keskkooli ja kutsekooli noori võtma osa üritustesarja Youth Empowered Eesti avaseminarist.

Tule kuula Eesti edukate noorte ettevõtjate kogemusi ja pane oma äriidee proovile Mini Garage häkatonil. Koos meeskonna ja kogenud mentorite abiga saavad ideedest algsed reaalselt toimivad ärimudelid. Tule kuulama ja osalema ka siis, kui Sul oma äriideed veel pole - kindlasti leiad meie ettekannetest hulgaliselt inspiratsiooni ja mõtteid, kuidas õige idee või eesmärk üles leida. Samuti saad liituda mõne meeskonnaga ja aidata kaasa ideede edasiarendamisele.

Ajakava:
10.30-11.00 Kogunemine, sissejuhatus ja päeva tutvustus

11.00-12.30 Inspireerivad ettekanded:

  • Kaspar Kuus, 2016. a parima õpilasfirma Spoony ja tarkvara idufirma Cody asutaja, kes räägib oma kogemusest õpilasfirma programmi läbimisel
  • Maria Kütt, Coca-Cola HBC personalijuht, kes räägib sellest, milline on hetkeolukord Eesti tööjõuturul, milliseid töötajaid ootavad organisatsioonid ja millised on tänased tööotsijad
  • Grete Paia, laulja, kes räägib oma kogemusest, kuidas lauljana ja ettevõtjana edukalt toime tulla
  • Andres Susi, ettevõtja, investor ja mentor, kes räägib oma ettevõtete näitel ettevõtlikkusest, edust ja läbikukkumisest

Loe veel

Modereerib Kaspar Kuus

12.30-13.00 lõunaeine

13.00-16.00 Mini Garage häkaton, mille viivad läbi Kai Isand ja Liis Narusk Garage48 tiimist. Meeskondasid juhendavad kogenud mentorid, kes aitavad luua ideedest toimivad ärimudelid. Parimaid meeskondi ootab auhind.

17.00 – kokkuvõtted ja päeva lõpp

Üritusel osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud ja seetõttu tuleb üritusele eelnevalt registreerida.

Vaata lisainfot veebist või Facebookist

Registreeri siin

#YouthEmpoweredEesti

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare