Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

GALERII ja VIDEO | Vaata, milline näeb välja noortekeskus, mis avati kunagise Aparaaditehase ruumidesAparaadi noortekeskus tegutses varasemalt Tähe tänaval ning seal käisid põhikooli noored. Eelmise aasta lõpus otsustati ennast sisse seada Aparaaditehases endise Paberimuuseumi ruumides, mis noorteka omadel tekitasid koheselt tunde, et seal saab midagi väga lahedat korda saata. Nüüd oodatakse noori vanuses 11-19, seega ka gümnaasiumiealisi.


Noortekas hakkab toimuma teemade vahetus tsüklite kaupa. Esimene tsükkel on sisekujundus ja disain ning selle käigus saavad noored muuta keskuse just endale meeldivaks - värvida seinu, kujundada ümber mööblit - mis iganes pähe tuleb.

Keskuses on olemas mitmesuguseid ajaveetmisvahendeid - lauajalgpall, pinks, piljard, lauamängud, arvutid, kostüümid jne. Ruumid on avarad ja võimaldavad tulevikus koos ka erinevaid üritusi läbi viia.

Aparaadi noorteka uksed avati esmakordselt kõigile huvilistele ning tegevusi on seal kõiksuguseid, kuid suurem pidu, millega tegevust ametlikult alustatakse, toimub veebruaris.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare