Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Juuli lõpus väisab Eestit Saksamaalt pärit Chris ehk DJ Ice-C, kes avastas juba varases eas hip-hop’i, funk’i ja soul’i

CAMP OF HIP-HOP!

Juuli lõpus väisab Eestit Saksamaalt pärit Chris ehk DJ Ice-C, kes avastas juba varases eas <em>hip-hop</em>’i, <em>funk</em>’i ja <em>soul</em>’i
Pressimaterjal

Juuli lõpunädalal toimuv rahvusvaheline tantsulaager Camp of Hip-Hop toob siinsetele lavadele terve rea andekaid erikülalisi, kes esitlevad siin tantsustiile kogu maailmast.

Saksamaalt pärit Chris, aka DJ Ice-C, avastas juba varases eas tõmbe hip-hop’i, funk’i ja soul’i suunas. Enne plaatide keerutamist tegeles ta teise hip-hop kultuuri elemendi – breiktantsuga. Pärast pikka dj-ingu harjutamist kutsuti ta 2002. aastal muusikat mängima suurematele kooliüritustele. Aja möödudes kutsuti teda ka mitmetele hip-hop pidudele ja paljudele teistele suurematele üritustele DJ-ks. Viimaks huvitusid temast ka mitmed tuntumate klubide promootorid.

Lisaks plaatide keerutamisele mitmetes Saksamaa klubides väljastas ta mitu mixtape’i nagu näiteks “Take a ride 1-5” ja “HardKnock vol. 1”, mida toetas ametlikult ka MTV. 2005.aastal sai DJ Ice-C’st kuulsa klubi Triple A Club resident-DJ, mängides igal nädalavahetusel rahvale muusikat. Ice-C on mänginud ka sellistel kuulsatel üritustel, nagu NFL Euroopa hooaja Aftergame, Battle of the Year, The Notorious IBE, Funkin Stylez World Finals, Floorwars Saksamaa, Juste Debout Saksamaa, Jammin on Beat, Doyobe, Ruhrpottbattle ja Fighting 4 the South. Lisaks on ta resident DJ ka sellistel iga-aastastel üritustel nagu Cologne Circle, Zitty Breakdown ja Break de Cologne.

Aastast 2006 kuni 2009 sai DJ Ice-C viimaks endale iganädalase show (Vibelounge) raadiojaamas shoutedFM, millel oli suur hulk fänne ja austajaid. Chris on DJ-na üles astunud mitmetes riikides kogu Euroopas. DJ Ice-C mängib erinevat muusikat rnb’st kuni hip-hop’ini, funkist kuni house stiilini välja. “Muusikal ei ole piire… ”

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare