Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Suurelt unistav 9aastane poiss kandideeris NASA vabale töökohale ja sai tähtsalt bossilt vastuse

 (40)

Suurelt unistav 9aastane poiss kandideeris NASA vabale töökohale ja sai tähtsalt bossilt vastuse
'Foto: Andres Putting

Kui NASA kuulutas välja konkursi planetaarkaitseametniku leidmiseks, ei kulutanud 9-aastane Jack Davis aega ja kandideeris antud positsioonile. NASA planeediteaduskonna juht vastas tema kirjale.

Kallis NASA,
minu nimi on Jack Davis ja ma sooviksin kandideerida planetaarkaitseametniku ametikohale. Ma võin olla 9-aastane, aga ma arvan, et sobiksin sellele töökohale. Üheks põhjuseks on see, et mu õde ütleb, et ma olen tulnukas. Lisaks olen ma näinud kõiki tulnukate ja kosmosega filme. Ma olen näinud ka saadet Marvel Agents of Shield ja loodan näha filmi Men in Black. Ma mängin hästi videomänge. Olen noor, seega ma võin õppida mõtlema nagu tulnukas.
Siiralt,Jack DavisGalaktika kaitsjaNeljas klass

Kallis Jack,

Ma saan aru, et sa oled "galaktika valvur" ja et sa oled huvitatud NASA planetaarkaitseametniku töökohast. See on vägev!

Planetaarkaitseametniku ametikoht on väga lahe ja tähtis töö. Seal tuleb Maad kaitsta pisikeste mikroobide eest, kui me Kuult, asteroididelt ja Marsilt proove tagasi toome. Lisaks tuleb ka teisi planeete meie bakterite eest kaitsta, kui me Päikesesüsteemi avastame.

Seotud lood:

Me alati otsime säravaid tulevasi teadlasi ja insenere, kes meid aitaksid. Seega ma loodan, et sa õpid koolis kõvasti. Loodame sind ühel päeval NASAs näha!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare