Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

TOP 4 | Telefonirakendused, mida noored enim kasutavad


Loodusvaatluse nutirakendus
Foto: Sven Arbet

Noored veedavad igapäevaselt umbes kuus tundi sotsiaalmeedias. Saa teada, millised rakendused on noorte seas kõige populaarsemad.

Snapchat

Enamik noori leiab, et Snapchat on hea viis sõpradega suhtlemiseks. Pildid ja videod, mis sekundite möödudes kaovad, on uutviisi sõnumid. Snapchati kasutades on enda otsustada, kellele pildid ja videod lähevad. Lisaks saab postitada seikasid oma tegevustest nii, et kogu lisatud sõpruskond seda näeb.

Instagram

Instagram tõmbab ligi oma mitmete võimalustega: lisaks piltide ja ööpäeva kestvate lugude ning seikade postitamisele on võimalus saata sõpradele videoid ja pilte ning neid märkida teiste postituste alla.

Twitter

Twitter on kiire viis sotsiaalmeediaga kursis hoidmiseks ning uudiste lugemiseks. Enam ei pea mõtteid ja nalju salajas hoidma – jaga neid kõigiga Twitteri kiirel ja efektiivsel vahendusel.

Facebook

Kuigi Facebooki populaarsus on noorte seas privaatsuse puudumise tõttu kahanemas, kasutatakse seda endiselt aja surnuks löömiseks ning uute kontaktide leidmiseks.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare