Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

5 lihtsat sammu ehk kuidas tunnistada kellelegi lõpuks, et ta sulle meeldib?

 (1)

Inimsuhted
InimsuhtedFoto: Eero Vabamägi

Oled ammu juba silma peale pannud mõnele kenale tütrukule või poisile ja tead, et näed teda ka suvel, ehk isegi juba jaanipäeval. Kuidas talle oma tunnetest teada anda? Nende nippide abil saad seda teha nii, et ta sind eemale ei tõukaks.

Kuula maad

Tee talle jutu käigus komplimente ja jälgi reaktsiooni. Kui ta vastab komplimendiga või näiteks punastab, on lootust, et ta tunneb sama

Rääkige omavahel

Kui ta on valmis tunnistama, et sa meeldid ka talle, siis teeb ta seda suurema tõenäosusega omavahel olles. Veel parem, kui vestlete kuskil kaunis ja rahulikus kohas. Suures seltskonnas tunneb ta end ilmselt pigem nurkasurutuna ja see valmistab mõlemile ebamugavust.

Sõprus on oluline

Räägi sellest, kuidas sa naudid tema sõprust, seltskonda ning kuidas teil on koos väga tore. Ära seda vestlust liiga pikaks venita.

Hinga ja tunnista üles

Kõige raskem osa on selle väljaütlemine, et keegi sulle väga meeldib. Hinga sügavalt, loe mõtteis kolmeni ja ütle seda - sul hakkab hetkega parem, kui pulbitsevad tunded endast lõpuks välja saad. Võid enda üle juba väga uhke olla.

Ära kiirusta teda tagant

Kinnita ja julgusta teda vajadusel võtma veidi mõtlemiseaega. Ta võib olla üllatunud su tunnetest ja tahab selle üle ehk omaette mõelda. Kingi talle see aeg.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare