Mida halba see mulle teeks, kui ma lihtsalt prooviksin? Ma olin selleks valmis. Istusin elutoas ja olin üksi kodus. Panin vaikse meloodilise muusika mängima, valisin välja sellise natukene erutavama pesu. Tavalisel päeval olin ma harjunud mugavusega, aga siis kasutasin võimalust panna selga midagi sitsi-satsilist.

Alustasin, kuigi see tundus mulle endale natukene imelik. Katsusin oma keha. Tundsin juba midagi, kui järsku minu vend ja õde lihtsalt tuppa sisse marssisid. Ma ei teadnud, kas peita oma nägu patja või lihtsalt minema jalutada.

Sellepärast tõmbasin lihtsalt teki endale ruttu peale ja tegin näo, et siin ei ole midagi toimunud. Vaatasin lihtsalt telekat ja nautisin mõnusalt aega. Nemad kõndisid sosistades kumbki oma tuppa. Hilisemalt oli mul endal väga raske neile otsa vaadata ja silmsidet tekitada. Tundsin kogu aeg, et nad mäletavad seda ja peavad mind mingiks kahtlaseks tüübiks, kes lihtsalt näpib ennast, kuna meest ei ole.

Tegelikult õppisin sellest edaspidiseks väga palju ja tänu sellele avastasin üldse enda jaoks seksuaalsuse. Võin öelda, et esimest korda kui 22aastaselt süütuse kaotasin (mis oli minu jaoks paras aeg, mitte liiga vara ega mitte liiga hilja), tundsin ennast väga hästi ja oskasin oma partnerit õigesse suunda juhendada. Seega ühest väga piinlikust kogemusest kasvas midagi väga head.