Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Mure: kas on normaalne, et ma meeldin salaja kõikidele oma klassi poistele?

 (3)

Mure: kas on normaalne, et ma meeldin salaja kõikidele oma klassi poistele?
Pilt on illustreerivMorgueFile

Küsimus: Kas on normaalne, et ma tunnen, et ma meeldin salaja kõikidele oma klassi poistele?

Vastab Amori nõustaja:

Küsid, kas on normaalne, et tunned, et Sa meeldid salaja kõikidele oma klassi poistele. Selline mulje või tunne võib tekkida selle tõttu, et teismeliseeas tekib nii tüdrukutel kui ka poistel huvi teiste inimeste vastu, näiteks vastassoo vastu. Nii tüdrukutele võib meeldima hakata mõni kindel poiss kui ka poistele võib hakata meeldima mõni kindel tüdruk. Aga nii palju nagu on inimesi on ka erinevaid maitseid, seega ei saa meile meeldida kõik poisid ja samamoodi ei saa me meeldida ka kõikidele poistele.

Mõnele tüdrukule võib meeldida, kui poiss on vaimukas, tore, rõõmsameelne, viisakas ja mõnele poisile võib meeldida, kui tüdruk on meeldiv, tore, kena ja rõõmsameelne. On väga harva, kui me meeldime mitmele inimesele korraga. Samas aga ei tähenda see seda, et kõik need inimesed, kellele meie meeldime, meeldivad meile samamoodi vastu, vaid ikka on nii, et meile võib tunduda üks inimene sümpaatsem kui teine.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare