Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Neiu küsib: ma tahaksin väga teada, kas meeldin poisile, kes mulle meeldib

 (2)

Neiu küsib: ma tahaksin väga teada, kas meeldin poisile, kes mulle meeldib
Pilt on illustratiivneMorgueFile

Küsimus: Ma tahaksin väga teada, kas ma meeldin poisile, kes mulle meeldib. Ta on muidugi selline, kes jätab kõigile mulje, et nad meeldivad talle. Aga mina olen see, kelle kallal ta rohkem norib ja külge ajab perverssel moel. See on tema viis tüdrukutele külge ajada. Ma olen juba päris segaduses selle üle.

Vastab Amori nõustaja:

Poistel on mitmeid erinevaid viise, kuidas väljendada, et tüdruk neile meeldib. Näiteks võivad nad olla kiuslikud või uhkeldavad püüdes saada tüdruku tähelepanu ja olla nii-öelda äge ja vinge oma sõprade ees. Mõni on vastupidi häbelik ja ei tea, kuidas välja näidata, et tüdruk talle meeldib. Antud olukorras aga kirjutad, et poiss jätab kõigile mulje, et nad talle meeldivad, mis on märk sellest, et kas poiss ise täpselt ei tea, kes talle meeldib ja kas talle keegi meeldib. Mis aga Sinu kirjast silma jääb on see, et poiss ajab külge perverssel moel. Ma küll ei tea, mida poiss täpselt teeb või ütleb, aga tundub, et selline käitumine ei pruugi neiut alati end meeldivalt tundma panna. Muidugi võib see olla üks poisi väljendusviisidest, et neiu talle meeldib, aga lõppkokkuvõttes kui neiule poisi käitumine ja suhtumine ei meeldi, siis ei ole see noormees ka nende jaoks sümpaatne. Soovitaksin Sul veidi endamisi mõelda sellele, mis Sulle poisi juures meeldib ja sellele, mis Sulle tema juures ei meeldi. Näiteks, kas Sulle meeldib tema iseloom, välimus, käitumine, suhtumine, aktiivsus, sportlikkus, jne ja kui oled selgusele jõudnud, mis Sulle tema juures meeldib ja mis ei meeldi, siis saad ka vastavalt otsustada, mida võiksid edasi teha. Pea aga meeles, et Sinu otsus ja heaolu on kõige tähtsamad ning kui keegi ei pea Sinust lugu, siis ei ole nad ka Sinu aega ja energiat väärt.

Loodan, et said oma küsimusele vastuse. Soovin Sulle edu, rõõmu ja kauneid hetki!

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare