Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Noormees küsib: mis motiveerib naisi meestele sedasi käkki keerama?

 (8)
Vastab Amori nõustaja!

Kosmeetika-39
Kosmeetika-39Foto: Ilmar Saabas

15aastase noormehe küsimus: Tere! Juhtus sedasi, et olin ühe neiukesega kord suhtes. Kõik sujus justkui hästi, kuni üks hetk ma sain Facebooki sõnumi, et ta ei soovi enam minuga suhet ja tahab, et oleksime kõigest sõbrad (me olime koos üle aasta). Noh, ma üritasin mõistev olla, sest see suhe oli tõesti ära vajumas ja nii siis jäi.

Ma liikusin edasi ja leidsin endale uue inimese. Pärast seda, kui ta sellest teada sai, otsustas ta, et hakkab mu parimat sõpra sebima ja mul oli selle koha pealt enam-vähem kõik okei. Niipea kui ta avastas, et mind jätab see teema külmaks ja see ei tee mind absoluutselt armukadedaks, hakkas ta mu kohta erinevaid jutte rääkima. Küsimuseks oleks siis see, et mis motiveerib naist/tüdrukut armukadedaks ajama, kui ta ise on mehe/poisi maha jätnud ja miks nad üritavad käkki keerata sedasi?


Vastab Amori nõustaja:

Küsid, miks mõni neiu muutub armukadedaks kui ta on ise noormehe maha jätnud. Siinjuures võib olla mitu varianti ning paraku ei tea me kumbki, mis toimub inimese peas ühel või teisel hetkel ja miks inimene just nii käitub. Ehk praeguses olukorras soovis neiu Sinu tähelepanu uuesti endale saada kui ta hakkas suhtlema Sinu parima sõbraga, aga Sinus see tundeid ei tekitanud. Nüüd aga on ta hakanud Sinu kohta erinevaid jutte rääkima ning samuti eesmärgil, et köita Sinu tähelepanu. Võib-olla teda häirib, et liikusid teie suhtest edasi, et Sa ei püüdnud suhet päästa ja et leidsid endale uue inimese ja tema viis sellega toime tulla on Sinu tähelepanu erinevate meetoditega võita lootes, et midagi muutub. Ehk arvab neiu, et on teinud vea, et jättis tol hetkel suhte Sinuga katki. Ükskõik, mis ka neiu motivatsiooniks oli, võib seda täpsemalt teada saada vaid neiu enda käest küsides ja temaga suheldes. Arvan, et on mõistlik anda veidi aega ning vaadata, kas ka neiu liigub edasi.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare