Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Sebimise ABC: Kuulsuste 5 nippi flirtimiseks, mis päriselt ka töötavad!

 (6)

Sebimise ABC: Kuulsuste 5 nippi flirtimiseks, mis päriselt ka töötavad!
Foto: Vallo Kruuser

Kuidas talle läheneda? Kuidas mitte ennast lolliks teha? Kuidas talle meelde jääda? Kuulsused annavad seventeen.comi vahendusel sulle nõu!

1. Jää iseendaks!

Flirtimine töötab, kui sa jääd iseendaks. Minu nipiks on naeratamine või mõne nalja viskamine. — Jordin Sparks.

2. SMSi talle!

Paljud minud sõbrad võiksid saata sõnumi poisile, kes neile meeldib, kuid nad on liiga häbelikud. Arvan, et peaksid tundma ennast mugavalt noormehega, kes sulle meeldib. Kõigepealt pead saavutama sõpruse, et sealt üldse edasi liikuda. Kui sa ei tunne temaga ennast mugavalt ja ei julge suhelda, siis ei saada sind ilmselt ka suhtes edu. - Kylie Jenner.

3. Lase käia, ole cheesy!

Ma olen alati teinud seda “ma olen väsinud” asja ja pannud pea poisi õlale. See on küll imal, kuid vähemalt saad sa niimoodi pea tema õlale panna. Sa pead lihtsalt lõbutsema!

4. Riietu vastavalt sellele, kuidas sa ennast tunned!

Arvan, et ka lühikestes pükstes ja T-särgis võib tüdruk väga ahvatlev välja näha. Nii ei paista nagu sa üritaksid liiga kõvasti. — Ke$ha

5. Ütle “tere”!

Kõige raskem on võtta julgus kokku ja oma ihaldusobjektiga rääkima minna. Pead ennast kokku võtma ja selle ära tegema! — Zendaya Coleman

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare