Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Konkurss „Noor Tegija“ ja Noorte hääl kutsuvad noori kirjutama

 (1)

Konkurss „Noor Tegija“ ja Noorte hääl kutsuvad noori kirjutama
Foto: Unsplash.com

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kuulutab koostöös Delfi Noorte Häälega välja konkursi ajakirjandushuvilistele noortele. Osalema on oodatud kõik, kel huvi ning kutsumust kirjutamise vastu. Konkurss kestab 30. aprillini ja parimad tööd avaldatakse ka meedias.

Konkursi võidutööd ilmuvad 7. juunil Eesti Päevalehe vahelehes Noor Tegija ning portaalis Delfi Noorte Hääl. Tublimatele kirjutajatele on Tallinna Spordi- ja Noorsooamet välja pannud ka auhinnad.

Konkursiga soovitakse innustada noori loovusele ning loomingulisele eneseväljendusele, pakkudes võimaluse jõuda oma kirjutistega suurema lugejaskonnani.

Oma töid saavad konkursile esitada kõik, kel vanust vähemalt 14 eluaastat ning soovi mõnel olulisel teemal arvamust avaldada ja oma mõtteid ajakirjandusveergudel väljendada. Kirjutiseks võib olla nii artikkel, intervjuu, persooni- või ka arvamuslugu. Lugu peaks olema sisult päevakajaline ning omama uudisväärtust ega tohi olla oma sõnumilt kedagi solvav või diskrimineeriv. Artikli mahuks on 4000–5000 tähemärki ning looga koos tuleb saata ka foto.

Konkursile saab töid saata kuni 30. aprillini 2017. Vaata lisainfot SIIT!

Noorte ajakirjanduskonkursi korraldajaks on Tallinna spordi- ja noorsooamet.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare