Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

TÄNA DELFI TV-s: Otseülekanne kutsehariduse suursündmuselt Noor Meister 2017

 (1)

TÄNA DELFI TV-s: Otseülekanne kutsehariduse suursündmuselt Noor Meister 2017
Foto: Rauno Volmar

4.-5. mail kell 10-18 toimub Eesti Näituste messikeskuses kutsehariduse suursündmus Noor Meister 2017. Jälgi otseülekannet Delfi TV vahendusel!

Kahe päeva jooksul astuvad kutsemeistrivõistlustel võistlustulle ligi 400 kutseõppurit. Võistlustel selguvad Eesti parimad noored müürsepad, maastikuehitajad, hooldustöötajad, müüjad, pagarid, rätsepad ja teised meistrid – kokku 31 erialal.

Lisaks toimub kutseharidusmess, kus õppimisvõimalusi on tutvustamas 28 kutse- ja rakenduskõrgkooli, ning erinevaid ameteid saab proovida 11 praktilises töötoas.

Ürituse eesmärk on tunnustada parimaid kutseõppureid, väärtustada meisterlikkust ja esitleda erinevaid ameteid ja kutseõppevõimalusi. Kutsevõistlused toimuvad otse külastajate silme all ja nii on lühikese ajaga võimalik ülevaade saada paljudest erialadest. Sel viisil aitab Noor Meister kaasa teadlikele karjäärivalikutele, mis on kooskõlas Eesti tööandjate vajadustega. Noor Meister toimub seitsmendat korda.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare