Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

VIDEOD! Saa tuttavaks, need kolm noormeest on Eesti aasta õppuridkoolialgus
koolialgusFoto: Andres Putting

Vanemuise kontserdimajas toimus nädalavahetusel galaõhtu, kus Haridus- ja Teadusministeerium tänas aasta parimaid õpetajaid ja tublimaid õpilasi. Saa tuttavaks Eesti 2015. aasta parimate õppuritega!


Kregor Zirk

Tartu Kivilinna Kooli endine õpilane Kregor Zirk võitis selle aasta suvel Gruusias toimunud Euroopa Noorte Olümpia Festivalil 100 m liblikujumises kuldmedali. Ta onabsoluutklassi Eesti meistriks tulnud 15 korral.

Silver Mähar

Tartu Kutsehariduskeskuse lõpetanud Silver Mähar oli eelmisel aastal Prantsusmaal toimunud Euroopa kutsemeisterlikkuse võistlusel EuroSkills 2014 parim veebidisaini erialal ning pälvis pronksmedali multimeedia meeskonnavõistlusel. Eelmisel aastal võitis ta esikoha veebidisainis ka Eesti kutsemeistrivõistlustel.

Airon-Johannes Oravas

Prantsuse Lütseumis õppinud ning sellest aastast Tallinna Reaalkoolis õpinguid jätkanud Airon-Johannes Oravas pälvis sel aastal Austrias toimunud Euroopa loodusteaduste olümpiaadilt võistkondliku kuldmedali. Eelmise aasta rahvusvahelisel loodusteaduste olümpiaadil Argentiinas võitis ta hõbemedali. Eesti eelmise aasta loodusteaduste olümpiaadil sai Airon-Johannes teise koha.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare