Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Internet on pahane: Sobilik või mitte? Inimesed laidavad ema, kes värvis oma lapse juuksed siniseks ja ajas külje kiilaks

 (17)
Internet on pahane: Sobilik või mitte? Inimesed laidavad ema, kes värvis oma lapse juuksed siniseks ja ajas külje kiilaks
Foto: Ekraanitõmmis

Ema ja juuksur Mary Thomaston tegi oma tütrele tõelise stiilimuutuse ja inimesed internetis pole rahul.

Esimese klassi laps Lyra palus pikka aega oma ema Maryt, et viimane tal juuksed kirjuks värviks ja ühe külje kiilaks ajaks. Ema viivitas stiilimuutuse tegemisega seni, kuni sai lapse koolilt nõusoleku.

Kuna Lyra juuksed olid algselt juba väga heledad, ei pidanud Thomaston neid enne blondeerima. Samuti kasutas ta Manic Panicu värve, mis ei sisalda kahjulikke kemikaale.

Kui Thomaston pildid Instagrami postitas, laekus kommentaaride näol palju negatiivset tagasisidet. Öeldi, et sellist värvi juuksed pole nii noorele tüdrukule sobilikud. Mõni isegi ütles, et Thomaston on halb ema.

Naine aga põhjendas: "Kui sa oled täiskasvanu ja sul on erksat värvi juuksed, siis inimesed ütlevad, et sellised asjad on lastele." Lisaks arvab Thomaston, et tema tütar on täpselt sellises vanuses, mis on kõige parem aeg sellisteks katsetusteks.

Vaata pilte ja anna teada, mis sina arvad! Sobilik või mitte?

Seotud lood:

via GIPHY

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare