1. Liiga kõrged kontsad

„Isegi kui oled enda arvates kontsaproff, ei ole pisut puisel sammul kogu kooli ees diplomi järele taarumine äge. Pluss veel need katkised jalad päeva lõpuks,“ nentis Kuusik.

2. Liialt tugev meik

Mitmed neiud püüavad saavutada tugeva meigiga muljet, nagu nad oleksid oma tegelikust vanusest küpsemad. Stilisti sõnul on see aga suur viga. „Isegi praeguses eas ei tee vanem välja nägemine Sulle head – 10 aasta pärast lõpuaktuse pilte vaadates nõustud sajaprotsendiliselt,“ ütles ta.

3. Nähtavad sukkpüksid

Karolin Kuusiku kinnitusel peavad lõpuaktusel neidude jalad välja nägema loomulikud ja värsked. „Kui on aru saada, et kannad sukkpükse, siis võta need kohe jalast!“ ütles Kuusik ning tõdes samas: „Paljad sääred vajavad muidugi hoolitsust - raseerimist, kreemitamist ja võibolla isegi veidi kehameiki.“

4. Oma stiilist või mugavustsoonist liiga kaugele sattumine

Kuigi paljud noored preilid suhtuvad lõpuaktusesse kui omamoodi muutumismängu, siis tegelikkuses võib loomuomasest kauge outfit tekitada ebamugavust nii kandjas kui ka sõprades-pereliikmetes. Karolin Kuusik soovitas oma stiilist väljumisest loobuda, öeldes: „See paistab välja - isegi, kui püüad pilkupüüdvast riietusest üle olla. Kaugele.“

5. Annad juuksurile, keda esimest korda elus näed, liiga suure vabaduse

„Kui lähed "pimekohtingule" juuksurisalongi, võta kaasa pilt soengust, mida soovid. Häid variante selleks leiad punase vaiba soengute või moešõude lavataguse ilu piltide hulgast, aga ära jumala eest guugelda märksõna prom hair,“ hoiatas tuntud stilist eriliselt hirmsate soengute eest.