Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

DELFI VIDEO: Elva gümnaasiumi õpilased sellest, kuidas noori rohkem sportima saada: ma võtaks Wi-Fi välja!

Spordinädal!

10-18. septembril 2016 viiakse läbi spordinädalat, seda nii Eestis kui ka kõikides teistes Euroopa Liidu liikmesriikides. Delfi Noorte Hääl käis vaatamas, kuidas Elva gümnaasiumi õpilastel lood sportimisega!

Uurisime noortelt nende lemmikute spordialade kohta; kuidas neil sportimisvõimalustega Elvas lood on; miks noored tänapäeval järjest vähem sportimisega tegelevad ja kuidas seda muuta!

Vaata videost!

Vaata ka: Fotod ja video Elva gümnaasiumi spordipäevast!

Vaata ka: Elva gümnaasiumi kõige pisemad räägivad spordist!

Spordinädala raames kutsuti üles kõiki Eesti üldhariduskoole spordinädalat tähistama. Spordinädala tähistamiseks koolides koostati juhiste ja soovituste pakett, mille järgi saavad koolid neile sobival viisil aktsioonis osaleda. Pakett sisaldab soovitusi tegevusteks nii õppetöö- kui ka õppetöö välisteks tegevusteks. Kampaaniaga liitumise innustamiseks eraldatati koolide tarbeks motivatsiooni pakett, mis sisaldab spordinädala temaatilisi särke õpetajatele, Coop Eesti auhinnad parimale/tublimale klassile, Tallinki reisivautšereid jne.

Seotud lood:

Spordinädalaga liitus üle 350 üldhariduskooli (ca 70% koguarvust), kes viivad läbi 450 erinevat spordisündmust. Lisaks on spordiklubide poolt spordinädalal pakkumisel ligi 200 erinevat üritust ja tasuta treeningut.

Projekti eestvedajaks on Ühendus Sport Kõigile ja Eesti Olümpiakomitee. Toetajateks Euroopa Komisjon, Kultuuriministeerium, Coop Eesti ja Tallink. Spordinädal viiakse läbi kõikis Euroopa Liidu liikmesriikides.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare