Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Edureegel lõpetajale: vali tehniline eriala, millega maksad kodulaenu rutem tagasi!Edureegel lõpetajale: vali tehniline eriala, millega maksad kodulaenu rutem tagasi!
Foto: Pixabay

Tallinna Polütehnikum, „polükas” nagu meid rahvasuus kutsutakse, valmistub taas vastu võtma uut lendu tehnikahuvilisi noori.

Milline on meie unelmate õpilane? Innukas, nutikas, aktiivne, valmis pingutama, õpihimuline, teotahteline, julge, edukas – täpselt selline, nagu tänapäeva noor meie muutuvas maailmas olema peab.

Meie juures saab õppida tähtsaid ja põnevaid tehnikaalasid:
- särisev ja särtsuv elekter
- põnev ja salapärane automaatika
- intrigeeriv ja lummav telekommunikatsioon
- kaval ja nutikas elektroonika
- imeline ja köitev trükitehnoloogia
- glamuurne ja värvikas veebidisain
- müstiline ja elevust tekitav infotehnoloogia
- väärtuslik ja edu tagav tarkvaraarendus


Meie üleskutsed 2017. aastal alustajatele:

- Tehnikaharidusse sobivad peale poiste ka tüdrukud!
- Noored oskavad eesmärke püstitada!
- Noored on tublid, püüdlikud ja õpihimulised!
- Kutseharidus on hea haridus!

Tallinna Polütehnikumist on enam kui sajandi jooksul tuule tiibadesse saanud üle 15 000 tubli ja toimeka tehnikaharidusega vilistlase. Mõnikord tundub meile, et Eestimaal ei ole ühtegi sugupuud, kus vähemat üks liige ei oleks kunagi lõpetanud meie pika ajalooga kooli.

Lisaks headele õpivõimalustele saab siin tegeleda huvialade ja spordiga. Meil on toimiv õpilasesindus, efektne ja stiilne esindusriietus, oma koolitelevisioon ja filmifestival ning spordi- ja huviringid. Võistlushimulistel on võimalik käia kutsevõistlustel nii Eestis kui ka välismaal, meil on partnerid paarikümnes Euroopa riigis.

Tule kooli virtuaaltuurile siin!