Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Veebitehnoloogiad – IT ja loovus käsikäesVeebitehnoloogiad – IT ja loovus käsikäes
Erakogu

Sind huvitab IT, samas oled ka loominguline? Tahaksid luua äppe ja keskkondi, mida on mugav ja mõnus kasutada? Tahaksid omandada nii IT- kui disainioskusi? Sinu jaoks on veebitehnoloogiate eriala!

Veebitehnoloogiad on eriala, kus õpid nii programmeerimist, arvutivõrkude loomist, veebidisaini, animeerimist kui ka ettevõtlust. Õpid tegema koostööd ühistes projektides graafilise disaini, arvutimängude disaini ja start-up-ettevõtluse tudengitega.

Veebitehnoloogiaid õpetatakse Eestis ettevõtluskõrgkoolis Mainor nii Tallinnas kui ka Tartus. Veebitehnoloogiate eriala lõpetajana saad töötada IT-spetsialisti või veebidisainerina või luua omaenda ettevõtte.

“IT-firmad ootavad mitmekülgsete oskustega töötajaid. Ei piisa ainult koodi kirjutamisest, vaja on tunda ka kujundust ja äriloogikat. Selleks lõimegi veebitehnoloogiate eriala. Siit saab üliõpilane oskuste komplekti, mida tööturul nõutakse,” ütles ettevõtluskõrgkooli Mainor infotehnoloogia lektor Hurmi Jürjens.

Seotud lood:

Loe veebitehnoloogiate eriala kohta lähemalt siit.

Rakenduskõrgharidusõpe, magistriõpe, täienduskoolitus – www.eek.ee või tel 610 1900.