Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

DELFI VIDEO | Kaks noort tüdrukut tegi Euroopa päeva raames läbi passimänguAasa Ruukel ja Maria-Eliise Muinaste on Viimsi keskkooli õpilased, kes otsustasid osa võtta Euroopa päeva raames korraldatud passimängus ja teha selle koos Delfi TV-ga läbi. Vaata, kuidas tüdrukutel läks.

Eile tähistati Tallinnas Euroopa päeva, mille üritustest võtsid osa tuhanded inimesed. Sünnipäeva kõne pidas president Kersti Kaljulaid, muusikaelamust pakkusid Stig Rästa, Frankie Animal, Lepatriinu, Liis Lemsalu ja Ivo Linna.

Meeleolukast passimängust võttis rekordiliselt osa üle 2000 inimese, kooliklasse oli võistlusele tulnud ka kaugematest Eesti paikadest, näiteks Valgast ja Narvast. Klassireisi Brüsselisse võitis Tallinn Linnamäe Vene Lütseumi 8.b klass ning reisi Strasbourgi Tallinna Juudi Kooli 11. klass.

Loe veel

Euroopa päeva üritusi korraldavad Euroopa Komisjoni esindus Eestis ja Euroopa Parlamendi Büroo Eestis, Riigikantselei, Europe Directi teabekeskused, Rahandusministeerium ja Euroopa kultuuripärandi aasta.

VAATA LISAKS: GALERII: Euroopa päeva emotsioonid Tallinna südalinnast
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare