Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

DELFI VIDEO: Külas tüdrukute maadlustrennis! Eesti suurimas maadlusspordikeskuses saavad end treenida kõik

Spordinädal!

10.-18. septembril 2016 viiakse läbi spordinädalat, seda nii Eestis kui ka kõikides teistes Euroopa Liidu liikmesriikides. Noorte Hääl käis külas Eesti suurimas maadlusspordikeskuses, Korrus3. Vaatlesime tüdrukute maadlustrenni ja rääkisime juhataja Martin Plaseri ja noore ja tubli maadleja Maarjaga.

Korrus3 on 2016/2017 hooajal panustanud laste päevastele trennidele: pakutakse hommikust võimlemist ja üldfüüsilist trenni, millesse on sisse toodud parkuurimise, omakehaharjutuste, maadluse ja võimlemise elemendid. Pärastlõunased trennid on hea võimalus kohe pärast kooli sportlik paus teha, et oleks aega terve õhtupoolik õues mängides veeta.

Korrus3 pakub treeninguid 0-3aastastele koos saatjaga; 3-6aastastele saatja järelvalve all ning 4-7aastaste grupist saab iseseisva spordiharrastuse algus. Laste treeningud on jagatud nelja tasemesse: algajad, põhigrupp, edasijõudnud ja võistlusgrupp. Poiste ja tüdrukute grupid on eraldi.

Spordinädalaga liitus üle 350 üldhariduskooli (ca 70% koguarvust), kes viivad läbi 450 erinevat spordisündmust. Lisaks on spordiklubide poolt spordinädalal pakkumisel ligi 200 erinevat üritust ja tasuta treeningut.

Projekti eestvedajaks on Ühendus Sport Kõigile ja Eesti Olümpiakomitee. Toetajateks Euroopa Komisjon, Kultuuriministeerium, Coop Eesti ja Tallink. Spordinädal viiakse läbi kõikis Euroopa Liidu liikmesriikides.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare