Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Kes on see noormees, kelle videod kõrgustes kõõlumistest tekitavad hirmujudinaid?

 (85)
Vaata videot!

Kas mäletate veel, kui kartmatud noormehed ilma turvavarustuseta 150 meetri kõrgusele Tartu teletorni ronisid? Delfi tegi ühega neist tutvust. Ervin Punkar avab uue ohtliku spordiala roofingu tagamaid.

Viimasel ajal kogub meie noorte seas populaarsust nn roofing, mida nimetatakse ka roof toppinguks või skywalkinguks. Ronitakse kõrghoonete katustele, tehakse selfie’sid ning laetakse neid üles sotsiaalmeediasse.

Üheks roofingu harrastajaks Eestis on Ervin Punkar, kellega oleme ka varasemalt Noorte Hääles jutustanud (VAATA SIIT). Tema avastas kõrgustest turnimise ja saltode tegemise enda jaoks siis, kui koos vennaga 4. korruselt liivahunnikusse hüppasid. Tema video Tartu telemasti otsas kõõlumisest jõudis ka Daily Maili ja 9GAG-i veergudele.

Sellegipoolest võib ohtliku roofingu harrastamine lõppeda väga traagiliselt, loe ka: Noorte seas üha populaarsemaks muutuv roofing võib lõppeda pöördumatu tragöödiaga.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare