Sul on maailmale midagi öelda? Tahad, et teised näeksid su lugusid, pilte või videoid? Saada kõik aadressile noortehaal@delfi.ee või saada läbi veebi!
Toimetaja vaatab saadetud materjalid läbi ja silmapaistvamad ilmuvad Noorte hääles.

Glamuursed Miss Raplamaa 2018 FOTOD: missid magusamaailmas

 (1)

Missikooli raames käisid Miss Raplamaa kandidaadid külas Märjamaal asuvas Bake My Day OÜ hubases stuudios. Imelised magusadisainerid Rutha ja Merit on teematortide maailmas super tegijad ja neiud õppisid nende juhendamisel valmistama maitsvaid ja kauneid pulgakoogikesi. Vaata galeriist, kuidas vahvad pulgakoogikesed valmisid.

Juba 7. aprillil kroonitakse Miss Raplamaa 2018 Rapla Sadolini spordihoones. Hea Noorte Hääle lugeja, vali oma lemmik! Tradehouse Ilukaubamaja paneb välja 200€ väärtuses ilutooteid missikandidaadile, kes saab Noorte Hääle lugejate lemmikuks.

ANNA HÄÄL: Tradehouse ja Noorte Hääl otsivad Miss Raplamaa kandidaatide hulgast publiku lemmikut

MEENUTAME:

GALERII | Miss Raplamaa missikandidaadid oskuseid arendamasGALERII ja VIDEOD | Tallinna lennuväljal trotsisid külmakraade ja mööduvaid lennukeid Miss Raplamaa kandidaadid

Loe veel

FOTOD | Miss Raplamaa: 3x12h - kas Sinul jätkuks missikandidaadi sitkust?Miss Raplamaa 2017 auhinnast: pea iga hetk leidsin end naeratamast, kuna ei suutnud uskuda, kuhu olin sattunud

JÄRELVAATAMINE: Vaata täispikkuses ülekannet Miss Raplamaa 2017 valimiselt
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare